Przykładowa strona

DANE ZGŁASZAJĄCEGO/-J

Imię i Nazwisko
Adres E-mail
Telefon

DANE INSTYTUCJI ZGŁASZAJĄCEGO/-J

Nazwa instytucji
Funkcja pełniona w instytucji
Strona internetowa organizacji
Adres (ulica, miasto, kod pocztowy)
Uwagi

WYBÓR WARSZTATU

WYBÓR WARSZTATU REZERWOWEGO W przypadku nie zakwalifikowania na warsztat pierwszego wyboru

PYTANIA DO ZGŁASZAJĄCEGO/-J

1. Czy uczestniczył(a) pan(i) wcześniej w którymś z projektów Działu Edukacji Stowarzyszenia Nowe Horyzonty, zwłaszcza w Akademii Nowe Horyzonty lub Letniej Akademii Nowe Horyzonty, bądź innym kursie/ zajęciach dotyczących filmowania i edukacji medialnej? Jeśli tak to w jakim/-ch?
(odpowiedź – maks. 1000 znaków)
2. Proszę opisać swoje doświadczenie lub plany w zakresie filmu (odpowiedź – maks. 1000 znaków)
3. Co w szczególności interesuje pana/panią w obszarze wybranego warsztatu i czego chciał(a)by pan/pani się nauczyć? (odpowiedź – maks. 1000 znaków)
4. W jaki sposób pracuje pan/pani z uczniami/odbiorcami projektów i jak chciałby/chciałaby pan/pani wykorzystać wiedzę zdobytą podczas warsztatu? (odpowiedź – maks. 1000 znaków)


Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Letniej Akademii Nowe Horyzonty [Regulamin], w tym informacją o przetwarzaniu danych osobowych oraz akceptuję jego treść.

Cześć! Za dnia jestem kurierem rowerowym, nocą próbuję swoich sił w aktorstwie, a to jest moja witryna. Mieszkam w Krakowie, mam wspaniałego psa który wabi się Reks i lubię piña coladę (oraz spacery, gdy pada deszcz).

…albo coś takiego:

Firma XYZ Doohickey została założona w 1971 roku i od tamtej pory dostarcza społeczeństwu dobrej jakości gadżety. Znajdująca się w Gotham City XYZ zatrudnia ponad 2000 osób i robi niesamowite rzeczy dla społeczności Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!